מדוע כדאי לבחור באינסטלטור בתל אביב המשתמש במצלמה טרמית

מצלמה טרמית – הכלי החשוב של האינסטלטור!

אינסטלטורים רבים מטפלים במגוון רחב של בעיות אינסטלציה. על מנת לתקן את התקלות השונות שנגרמות בצנרות המים והביוב, יש צורך בעבודה מיומנת, בניסיון מקצועי רב ובידיים טובות. אינסטלטור בתל אביב יוכל לעיתים קרובות לתקן תקלות מסובכות בצנרת באמצעות ידיו וכלים בסיסיים בלבד. אך לא תמיד אלו מספיקים. לעיתים קרובות יש צורך במכשור מתקדם יותר, על מנת לאתר בעיות שונות ולפתור אותן על הצד הטוב ביותר. אחד מן המכשירים הללו, אשר משמשים כיום אינסטלטורים רבים בהצלחה מרובה, הוא המצלמה הטרמית.

מהי מצלמה טרמית?

מצלמה טרמית היא מצלמה אשר נועדה לזהות מיקום של רטיבויות בקירות הבית. המצלמה הטרמית מזהה הבדלים של חום וקור, ובאמצעותה ניתן לזהות היכן קיימים אזורים קרים יותר בקיר. באמצעות מצלמה טרמית ניתן לזהות בדייקנות מרבית לא רק את קיומה של רטיבות בבית, אלא גם את המיקום המדויק של הנזילה אשר גורמת לרטיבות. מצלמה טרמית היא פיתוח של העשור האחרון, ומאז פיתוחה היא הופכת לנפוצה ולפופולארית יותר ויותר. על מנת להשתמש במצלמה טרמית, יש צורך בידע מקצועי ממוקד בתחום, ולכן לא כל אינסטלטור שמזמינים יכול גם להשתמש במצלמה טרמית. אם יש לכם נזילה, חשוב שתבררו מראש האם האינסטלטור שלכם עושה שימוש במכשור המתקדם הזה.

מדוע כדאי לבחור באינסטלטור בתל אביב המשתמש במצלמה טרמית?

כאשר יש חשש שישנה נזילה כלשהי בבית, חשוב מאד לאתר אותה בצורה מדויקת. הנזילה עלולה להופיע כרטיבות במקום כלשהו בקיר, שאינו דווקא קרוב למקור הנזילה. היא גם יכולה להתבטא בחשבון מים גבוה, מבלי שתהיה כל אינדיקציה חיצונית לנזילה. אינסטלטור בתל אביב אשר עושה שימוש במצלמה טרמית, יוכל לזהות באופן מדויק את קיומה של הנזילה ואת המיקום שלה, וכך לחסוך עבודה רבה של חציבה בקירות לזיהוי מקור הנזילה. באמצעות מצלמה טרמית ניתן לחסוך הרבה מאד זמן עבודה והרבה מאד כסף, וכמובן הרבה מאד עגמת נפש כתוצאה מהרס משמעותי ומצורך בשיפוץ מאסיבי לאחר תיקון הנזילה.